Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
41 postów 232 komentarze

Granatowa

Granatowa - Karolina Polak, absolwent WPiA UG, specj. d/s adm.publicznej

Bezsensowne Przygody Szczerby, Myszki, Muszki i Myrchy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krótka bajka o królu Ryśku i jego świcie.

Myszka Agresorka wsadziła do worka Klauna Szczerbatego mocno nachalnego. Wielce sfochowany chciał on na ekrany lecz zła telewizja nie wpuściła-przyznał. Nitras zawołany skrzyknął wnet Podpaskę a ta razem z Muchą hop! na Sejmu Laskę. Nic to nie pomogło. Nikt nie uratował. Przybiegł za to Myrcha. Belzebuba wołał. Mucha zaśpiewała. Myrcha siał zaklęcia, dalej była cisza. Zawołali księcia! Książe Ryszard wielki olał duperelki i czmychnął z królestwa zostawiając Lespa. Lesp na straży stojąc pomylił zeznania. "Podróż to partyjna! i nie do bzykania!" Pasztet ino został sforze otępiałej futrowali długo aż do nocy białej. Zajadając pasztet wymyślili zatem że obronią sądy przed pisowskim katem. Bo tak prawił Rzeplik w całym tym nawale trzeba zrobić wszystko by zostało stare. Nietykalne sądy na rozum zamknięte odrzucają racje powszechnie przyjęte. Sędziowie Najświętsi, powołani po to by ochronić stare a blokować motłoch. Motłoch w ich mniemaniu to zaś my Polacy co swe życie oparli na uczciwej pracy. Walą ich dowody, namacalne fakty Walą ich emocje, ale nie konszachty. Zatem gdy Kowalski wyląduje w sądzie może już zapomnieć o swym stałym lądzie. Straci rychło wszystko na rzecz silniejszego wali to togowców, przecież wina jego! A mógł być sprytniejszy! A bardziej kumaty! My nie wolontariat, my nie tanie szmaty! My to kasta wyższa! Nam się w pas kłaniajcie! Jak się nie podoba to sobie spadajcie! My nie odpuścimy bo zwą nas Bogami Chcecie się przekonać? To zagrajcie z nami! Każdy jeden wniosek sprytnie odrzucimy a każde powództwo łatwo obalimy. My gotowi na walkę. Wszystko czego trzeba. Wy macie modlitwę. To rączki do nieba! No i tak się śmiali w swojej hipokryzji że brzuchy im pękły w TVN - na wizji.

Szkoda czasu na tę sforę Niech się bawią wibratorem Drzwi po rozum spawa kłódka Inny przykład-Borys Budka.

W tej bajeczce brak morału Finał zbliża się już ich pomału. Bo wychodzi z nich głupota większa niż u Krysi kota.

Poziom wiersza zaś jest znany Do nich wszak dopasowany Prymitywa to oburzy tak jak hejt od Fraulein Róży

Hipokryzja i głupota -podstawowa to ich cnota Wiersz jest więc dopasowany do ich intelektualnej ramy.

 

 

 

 

 

 Foto: Barbara Piela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  Zdjęcie wprowadzające natychmiast skojarzyło mi się z tym oto wykonaniem "New York, New York"

  https://www.youtube.com/watch?v=xVCcoaom-VQ

  Ta, ta, ta ra ra... ;-D

  Pozdro!

  5*
 • @Jasiek 23:05:24
  Hahaha! Dzięki :-) dobre
 • :D
  Ma Pani zacięcie!

  Moje motto to raczej:

  "Szkoda czasu na tę sforę
  Niech się bawią wibratorem"

  Pozdrawiam,
 • @Lotna 18:19:41
  Dzięki! Pozdrawiam!
 • @Granatowa
  Przygłup Rysiek na własnej piersi sobie żmije wyhodował, czyli majtki/baby go załatwiły, jak wielu przed nim. Typowy Babochłop i Genderten/ten/ta Laubnauer. Jeśli ktoś to lubi ? Ja wolę klasyczne piękno zarówno w sensie fizycznym jak i filozoficznym. To teraz będzie szybszy koniec tego tępego tworu zwanego Nowoczesna z taką "liderką"..Przyglądając się tej dziwnej postaci jaką jest ten/ta babochłop Laubnauer, odnoszę nieprzeparte wrażenie, że jej aparycja w parze z jej skłonnościami to obraz zindoktrynowanej dziewczyny z Hitlerjugend, stojącej w rozkroku miedzy wiernością Hitlerowi a przesłankami europejskiego LGBT. Jej niebezpieczeństwo dla PiSu jest żadne, bo opiera się na żenadzie tej zbieraniny krzykaczy o poziomie intelektualnym 5 albo 6 szczerbów (1 szczerb to jednostka skrajnej głupoty, pochodzi od nazwiska lokomotywy intelektualnej posła PO).
 • @kula Lis 67 10:16:28
  Świetnie powiedziane!
 • @Granatowa 10:26:17
  Na frasunek dobry trunek. Niech się Rysiek porządnie napije, a nie zdąży dobrze wytrzeźwieć, jak oficerowie wystrugają mu drugą Nowoczesną, może nawet jeszcze nowocześniejszą, od tej, którą stracił. Show must go one.
 • @Granatowa 10:26:17
  Kiedy do właścicieli prl 2.0 dotarło, że władzy nie da się już uratować zobowiązano WSI do powołania na szybko ersatzu "PO". Produkt prl-owskiej bezpieki, jakim była tzw platforma stał się po 8 latach użytkowania totalnym szrotem. WSI to nie David Copperfield zatem nie mogły na zasadzie "stoliczku nakryj się" wyczarować autentycznych JFK czy nawet Macronów. Do dyspozycji pozostawał 3 garnitur średniaków i miernot, praktycznie bez żadnego dorobku czy osiągnięć. Łączyły ich jedynie pochodzenie z rodzin sb-eków, konfidentów, pzpr-owców, nienawiść do wszystkiego co polskie a głównie "Boga, honoru i ojczyzny" oraz co najważniejsze całkowita dyspozycyjność i gotowość do draństw. Na czele tej bezimiennej zbieraniny mógł stanąć ktoś sprawdzony. Rekomendacja jaka dotarła od WSI otwierała praktycznie wszystkie drzwi w postkomunistycznej Polsce. Odstrzelenie Rycha i pic o paru głosach to maskarada dla gawiedzi. Odwołali go ci sami, co go powołali. Laubnauer to kolejny artykuł tego samego producenta i podobnej jakości. Kiedyś było łatwiej o werbowanie agentów, teraz nie mogą wybrzydzać. Miernota Ryszard okazała się głupsza niż przewidywali. Przypomnijcie sobie jaką mu zrobili na wejściu medialną klakę. Szefowie zadecydowali, że zastąpi go tępy garkotłuk babochłop Laubnauer. Jednak nie oni są groźni, a agentura umocowana wewnątrz PiS, która próbuje przejąć najważniejsze stanowiska w państwie. Wściekłe ataki na Kaczyńskiego, Macierewicza i Beatę Szydło mają na celu na zastąpienie ich czekającymi już za plecami agentami. Une dysponują nie tylko Adrianem. Kim są Gliński, Gowin, Morawiecki ?
 • @kula Lis 67 10:38:51
  Zgadza się
 • @Granatowa 10:26:17
  Rewolucyjna Poezja Nowoczesna..Zerżnięty, PO-wstań Rychu z ziemi! / Zerżnięty poprzez tych bab tłum ! Myśl nowa blaski promiennymi / Niech wiedzie cię na bój, na trud ! Madery ślad dłoń twoja zmiata; / Przed ciosem niech Laubnauer drży!! Ty ruszasz z posad bryłę świata, / Dziś niczym/nikim - jutro wszystkim ty!!
 • @Granatowa 10:26:17 wysłałem mu na maila.
  Rysiu i ty sobie pozwoliłeś znokautować się przez takiego "babochłopa" ?! Gdzie twój honor? Co twoja dziewczyna na takie "cóś"?
 • @Granatowa 10:26:17
  Ryszard Petru biorąc udział w programie „Kropka nad i”. Stwierdził nawet, że urodził się w 1982-1983 roku. Zdania są jednak do tej pory podzielone.

  https://youtu.be/0IhaVqqtaIA
 • @Granatowa 10:26:17
  Jak nieoficjalnie ustalił Onet, Lubnauer wie już, co zaproponować Ryszardowi Petru. Podczas swojego przemówienia na zamkniętej części konwencji miała zaproponować mu kierowanie Radą Mędrców, która miałoby wypracowywać rozwiązania programowe dla Nowoczesnej.

  Ps..To ilu tych mędrców jest w .Nowoczesnej? Petru ma kierować "Radą Mędrców" w Nowoczesnej. O niczym innym nie marzymy! Będzie wesoło bo Ryszard Petru w Radzie Mędrców to jak pingwin w Szkole Latania! Jednym słowem Petru zdegradowany. Wieść niesie, że w przyszłym roku nie na Maderę, a do Betlejemskiej stajenki wyrusza Czwarty mędrzec ze wschodu..


  https://pbs.twimg.com/media/DPhh3yLW0AEKo1K.jpg

  I te kolory ...To nie może być przypadek. Rada Mędrców...Petru, Laubnauer - Nowoczesna, Nowoczesna Zmiana!


  https://pbs.twimg.com/media/DPhhQtSX0AAqvB-.jpg

  Oj będzie wesoło, oj będzie! Nad Pałacem Prezydenckim wisi biała flaga powiedziała poseł i "mendrzec" Gasiuk-Pihowicz.


  https://pbs.twimg.com/media/DPjAheUX4AANHEM.jpg
 • @Granatowa 10:26:17 Wystarczyło kręcić z 10 cioma pasztetami i byłaby wygrana.
  I ty, Brutusie... Petru nie kryje zaskoczenia....Zrozumiałbym gdyby przegrał z młodą, ładną i inteligentną kobietą, ale przegrać z babochłopem?? Kogucik nie wydolił w haremie hehe ...a masz ty fircyku dały i dadzą ci jeszcze twe baby popalić oj dadzą!!! Teraz złotousty Petru powinien zostać rzecznikiem prasowym Nowoczesnej!
 • @kula Lis 67 11:32:30
  Hahahaha!
 • @Granatowa 12:23:42
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/11/26/825/360/799bfb7c89e24e5492a0063c2dfec090.jpeg

  Bez dotacji, bez Petru, bez poparcia wpływowych graczy. Nowoczesna kończy się, zanim zdążyła się zacząć. Tak kończą polityczne wydmuszki. Próżno szukać drugiej partii, którą wprowadzono by na scenę polityczną z takim rozmachem, a która padłaby już na starcie i to wskutek własnej nieudolności. Nowoczesna miała być objawieniem demokracji, a Ryszard Petru nadzieją „nowoczesnych” Polaków. Stała się pośmiewiskiem, a jej lider uosobieniem MEMa. Co więcej, w wyniku własnego błędu, partia straciła też prawie 5 mln zł subwencji. Jak Nowoczesna poradzi sobie po zmianie lidera, ojca założyciela? Czy partia, która istniała dzięki temu, że świat biznesowo-polityczny wykreował Ryszarda Petru, da sobie radę bez niego? Już teraz pojawiają się głosy, że to właśnie on przynosił pieniądze do wspólnej kasy. Partia z kropką znalazła się w kropce. Bardzo możliwe, że nie dotrwa do końca kadencji. Ryszard Petru przynosił wszystko, jeżeli chodzi o pieniądze. Co teraz? Nie wiem, nie dostaliśmy na to odpowiedzi mówi rozżalona Joanna Scheuring-Wielgus.
  Nowoczesna nie ma pieniędzy, ale nie ma także struktur, więc próżno spodziewać się jej realnej obecności w wyborach samorządowych.
  Dodatkowo, podział głosów pomiędzy Lubnauer a Petru (149 do 140) dowodzi, że rozłam w partii jest bardzo głęboki. Biorąc pod uwagę bezwzględność i egocentryzm byłego lidera Nowoczesnej, można założyć, że jego walka o własną pozycję dopiero się zacznie. Próbkę widzieliśmy na wczorajszej konferencji prasowej, podczas, której Petru nie dopuścił Lubnauer do głosu. Co więcej, to właśnie Ryszard Petru jest złotym dzieckiem namaszczonym przez polityczno-biznesowych graczy. Cała reszta to jedynie przybudówka. Za kim więc pójdzie wsparcie? Sprawa jest chyba jasna. Czy charyzma Katarzyny Lubnauer porwie Nowoczesną? Pewnie tak, jak charyzma Grzegorza Schetyny porwała Platformę. Możliwe więc, że jakimś cudem dociągnie z zadyszką do końca kadencji i zakończy swój żywot. Niedola, rozgoryczenie i frustracja mogą natomiast stać się za spoiwem łączącym Ryszarda Petru z Grzegorzem Schetyną. Poświęcił Rabieja, poświęci i innych, byle tylko znów znaleźć się w grze. Wszystko to wskazuje, że przed kolejnymi wyborami pojawi się nowy twór jeszcze bardziej nowoczesny, jeszcze bardziej demokratyczny i jeszcze staranniej spreparowany. Tylko czy skompromitowani politycy znajdą w nim odpowiednie dla siebie miejsce? I czy jeszcze ktokolwiek da będzie w stanie dać się na to nabrać?
  autor: Marzena Nykiel

  Ps..POmyje Nowoczesnej spływają do szaletu historii...Na foto - skład na "wahadło" do rozładunku wapna luzem. Z Petru było śmiesznie,a Laubnauer przypomina mi komunistyczną komsomołkę, taki babochłop, poglądy lewackie. Laubnauer prócz tępoty nie ma osobowości i predyspozycji oraz atutów lidera..... Samozagłada czeka .N Za dwa lata znikną jak palikociarnia.
 • @Granatowa 12:23:42
  Wiceminister Kownacki: "Patrząc na to, co stało się z Nowoczesną, jest to schyłek tej partii. Nowoczesna bez Petru nie istnieje".
  https://wpolityce.pl/polityka/368835-wiceminister-kownacki-patrzac-na-to-co-stalo-sie-z-nowoczesna-jest-to-schylek-tej-partii-nowoczesna-bez-petru-nie-istnieje
 • @Granatowa 12:23:42
  Petru nagle zniknął z Twittera. Byłemu szefowi Nowoczesnej świat musiał zawalić się na głowę. Były już lider Nowoczesnej chyba nie może pozbierać się po wczorajszej porażce. Jego nagłe milczenie na Twitterze jest w tym kontekście bardzo wymowne. Minęła doba od ostatniego wpisu i dalej nic. To w przypadku Ryszarda Petru coś naprawdę niecodziennego.
  Katarzyna Lubnauer została wczoraj nową przewodniczącą Nowoczesnej, pokonując dziewięcioma głosami dotychczasowego szefa Ryszarda Petru. Na nią zagłosowało 149 osób, a na byłego lidera i założyciela partii – 140. Do tego doszły jeszcze pogłoski, że Lubnauer zaproponowała Petru nowe miejsce w Nowoczesnej. Miałby stanąć na czele tzw. Rady Mędrców, która wypracowywałaby rozwiązania programowe ugrupowania. Reakcja internautów na ten pomysł mogła być tylko jedna gromki śmiech. To wszystko musiało mocna przybić byłego szefa Nowoczesnej, bo nagle zniknął z Twittera, gdzie dotychczas był bardzo aktywny. Ostatni wpis zamieścił dokładnie 24 godziny temu.
  Szanuję wynik wyborów na przewodniczącego Nowoczesnej. Gratuluję Katarzynie Lubnauer podsumował swoją porażkę. I tyle, od tamtej pory cisza. To również biorąc pod uwagę wczorajszą wypowiedź Lubnauer też wygląda dziwnie. Musimy jeszcze raz po partnersku poukładać układankę związaną z wyborami samorządowymi. Na razie nie ma porozumienia między Nowoczesną a PO w sprawie kandydata na prezydenta Warszawy powiedziała niedługo po zwycięstwie nowa przewodnicząca Nowoczesnej. To oświadczenie trudno odczytywać inaczej, jak uderzenie w rzekome zjednoczenie opozycji. Biorąc to wszystko pod uwagę, Ryszard Petru najwyraźniej nie bardzo wie, co mógłby teraz ze sobą zrobić.


  Ps...Co na to Soros, duchowy przewodnik Rysia?! Petru, z Twoją reputacją intelektualnego zera, zniknąłbym z życia publicznego Polski. Nowoczesna z Petru to wydmuszka POszustów chcieli zamieszać w głowach wyborcom i trochę im się udało ale na krótko, mleko się rozlało i Balcerowicz I przekręciarz II Rzeczpospolitej stworzył Petru aby mieć wpływ na to co dzieje się w Polsce. Tatuś Bucholtz przygarnie marnotrawnego syna nie ma wątpliwości.
 • @Granatowa 12:23:42
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/11/po-powieszeni-narodowcy.jpg


  To będzie kolejny dowód na „faszyzm” w Polsce. Narodowcy wieszali zdrajców w Katowicach. „NIE dla współczesnej Targowicy!” pod takim hasłem odbyło się zgromadzenie narodowców w Katowicach. Ich wiec może może mieć międzynarodowe konsekwencje. W sobotę na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach pojawiło się około 30 przedstawicieli narodowców, m.in. z Ruchu Narodowego Regionu Śląsko-Zagłębiowskiego, Młodzieży Wszechpolskiej i Górnośląskiego Stronnictwa Narodowego. Protestowali oni przeciw „kłamliwym pomówieniom, jakie spadły na polskich patriotów po Marszu Niepodległości”. O wiecu zrobiło się głośno, gdyż narodowcy powiesili na szubienicach zdjęcia sześciu polityków Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali za przyjęciem krytycznej wobec polskich władz rezolucji w Parlamencie Europejskim. Byli to Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Danuta Huebner, Róża Thun, Danuta Jazłowiecka oraz Michał Boni. Akcja wywołała szybką reakcję Krzysztofa Króla, byłego społecznego doradcy Bronisława Komorowskiego, który na Twitterze zaapelował do europosłów PO, by z powodu protestu narodowców złożyli na Polskę kolejny donos w Brukseli. Krzysztof Król
  @krzysztofkrol
  Różo, Michale pokażcie te szubienice w Brukseli i Strasburgu. Pokażcie, że w Polsce brunatna maź zaczyna zalewać policję, media, prokuraturę, sądy, urzędy. Jeszcze nie jest za późno, aby powstrzymać faszyzm.


  Ps...Bardzo dobra inicjatywa. Tak należy piętnować zdrajców…Czy Krzysztof Król ten zięć agenta bezpieki i kapusia z KPN-u Leszka Moczulskiego ? Fajna akcja! Oj chciałoby się, żeby tak naprawdę…Wieszanie portretów targowiczan to już taka nasza polska tradycja. Karanie za zdradę kraju nie ma nic wspólnego z faszyzmem. W USA nawet w czasie pokoju za zdradę jest kara śmierci.
 • @Granatowa 12:23:42
  No i tym sposobem myszki agresorki zagryzły wypasionego kocura. Sprytny Rysio nie wychował się w Polsce i nie wie, że zakochana kobieta sama w sobie jest bardzo niebezpieczna, ale zakochana i odtrącona kobieta jest groźna jak bomba atomowa. Na tę Maderę to trzeba było zabrać wszystkie, albo żadną. Petru, Lubnauer, Schieur….coś tam Wielgus (nawet napisać i wymówić poprawnie trudno). Sami „prawdziwi Polacy”. Cha, cha, cha.. A swoją drogą, to farbowane komuchy nazywające się teraz liberałami nie odrobiły lekcji z inżynierii społecznej. Na lidera wybiera się młodego, dobrze ubranego człowieka, wygadanego i z papierami po porządnej uczelni. Babochłop Lubnauer podobnie jak prymityw Schetyna nie powala ani aparycją ani erudycją…
 • @kula Lis 67 16:11:55
  Wszystko prawda...tylko szkoda czasu na tych błaznów.
 • @Granatowa 18:48:39
  Jan Pietrzak: "Petru niech się wynosi gdzieś za Rubikoń i nie wraca aż do Sześciu Króli"

  https://wpolityce.pl/polityka/368860-nasz-wywiad-jan-pietrzak-petru-niech-sie-wynosi-gdzies-za-rubikon-i-nie-wraca-az-do-szesciu-kroli


  Petru nawet "zakonspirowanej" randki na Maderze nie POtrafił zorganizować. Teraz ciekawe co herr babochłop Lubnauer będzie wyprawiać i czy będzie to tak samo kompromitujące.
 • @Granatowa 18:48:39
  Przesądziła kwestia finansowania? Lubnauer wymyśliła Petru miejsce w Nowoczesnej.
  http://niezalezna.pl/209773-przesadzila-kwestia-finansowania-lubnauer-wymyslila-petru-miejsce-w-nowoczesnej


  Nowy oksymoron: Petru i Rada Mędrców......Jego i Kijowskiego na skrbnika i eksperta od ekonomi...Nawet lepiej Petruchaj będzie głównym ekonomistą kraju a Kijowski szefem NBP.....I jeszcze raz ! Kto finansował? Wszystko wskazuje na zagranicę min. przez (ALDE) Guy Verhofstadt. Nowoczesna się zaprzedała i Petru się zaprzedał zagranicy. W zamian za finansowanie partii dał zezwolenie na oczernianie Polski. Odpowiednie służby mają teraz szerokie pole do popisu. My Polacy - nie mylić ze zdrajcami - czekamy na ujawnienie prawdy w tej dziedzinie. Przypomnę jeszcze jakie to gratulacje Verhofstadt złożył Katarzynie Lubnauer. "Gratulacje @KLubnauer nowej przywódczyni @Nowoczesna! Katarzyno, niecierpliwie czekam na kontynuowanie dobrej współpracy, jaka mieliśmy z Ryszardem Petru! Powodzenia w waszej walce o wolną, silną i demokratyczną Polskę!" Puzzle zaczynają pasować do siebie.
 • @Granatowa poczytaj to, to lepsze niż Peru i Madera.
  Polityczne knury w szambie. Agenci służb grożą Clintonom i byłemu wiceprezydentowi u Obamy ujawnieniem ich obrzydliwych sekretów [WIDEO] Dan Bongino, były agent ochraniający Hillary i Billa Clintonów publicznie zagroził, że ujawni ich obrzydliwe sekrety. To ma być odwiedź na zarzuty stawiane mu przez byłego doradcę prezydenckiej pary Nicka Merrilla. Agenci Secret Service ujawniają też obleśne postępowanie Joe Bidena – wiceprezydenta USA za kedencji Obamy. Bagino, który służył jako agent ochrony prezydenckiej pary, 1,5 roku temu opublikował książkę, w której zdradził wiele pikantnych szczegółów swojej pracy z Clintonami. Zarzucano mu wtedy złamanie przyrzeczenia i brak lojalności. Funkcjonariusz bronił się wtedy twierdząc, że zachowanie Clintonów zwolniło go z przysięgi i złamało kariery i życie wielu ludziom. Don Bagino opisywał m.in bójki do jakich dochodziło między Clintonami po tym, jak na jaw wyszedł „romans” prezydenta ze stażystką Moniką Lewinski. Hillary miała nieraz po pijanemu tłuc swego męża i rzucać w niego sprzętami. Służby, których podstawowym zadaniem jest ochrona przywódcy USA, musiały bardzo się natrudzić by zapobiegać małżeńskim awanturom i patologicznym reakcjom prezydenckiej pary. Teraz, Bagino pomówiony o kłamstwa przez byłego doradcę Clintonów zagroził ujawnieniem szczegółów podroży Billa Clintona z pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Epstein, nowojorski finansista został w 2008 roku skazany na więzienie za uprawianie seksu z dziewczynką. Udowodniono mu jednak tylko jedno przestępstwo, chociaż powszechnie było wiadomo, iż w swej posiadłości na prywatnej wyspie nazywanej „wyspą orgii”, urządzał dla bogatych i wpływowych Amerykanów przyjęcia, na których zabawiały ich małoletnie dziewczęta. „Zabawa” miała się rozpoczynać już na pokładzie jego prywatnego samolotu, który ochrzczono mianem „Lolita Express”. Gościem pedofila bywał Bill Clinton. Wiadomo o jego 26 podróżach na pokładzie „Lolita express” na „wyspę orgii”. Teraz, agent sugeruje, że gdzieś zachowały się nagrania z tych wycieczek i w każdej chwili mogą zostać ujawnione. Nagrań miał dokonywać sam pedofil Epstain, któremu miały one służyć do szantażowania swoich gości. Sprawa została zamieciona pod dywan, ale powraca w atmosferze seks skandalu, który ogarnął Hollywood i amerykańską politykę. Virginia Roberts, jedna z ofiar Epsteina zeznała ostatnio przed sądem, iż pedofil „zrekrutował” ją jako 15-latkę. Dziewczyna miała zabawiać m.in księcia Andrzeja brata Williama, następcy brytyjskiego tronu. Roberts zeznała, że zdjęcia i nagrania robiła też m.in Ghislaine Maxwell, córka magnata mediowego Roberta Maxwella, który był m.in współwłaścicielem agencji Reuters i dziennika Dailly Mirror. Ghislaine Maxwell miała też „kolekcjonować” dziecięcą pornografię i uprawiać seks z małoletnimi „podopiecznymi” Epsteina. Częstym gościem na „wyspie orgii” bywał też aktor pedofil, gwiazda serialu „House of Cards” Kevin Spacey, który oskarżany jest o gwałty i uwodzenie młodych chłopców. Agent i dawny ochroniarz Clintonów w piątek upublicznił swe groźby ujawnienia szczegółów podróży Clintona i innych osób na „wyspę orgii”. Na razie nie wiadomo, czy istnieją nagrania, o których wspomina, ani co na nich jest. O tym kto na pewno bywał gościem pedofila Epsteina wiadomo m.in z dzienników pokładowych samolotu „Lolita Express”.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej